Aktuálně používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer. Nějaké části tohoto webu proto nemusejí fungovat zcela správně. Aktualizujte prosím svůj prohlížeč na nejnovější verzi.

Jak prodávat zboží

S Merch Master může prodávat merch (trika, batohy, mikiny atd.) úplně každý a nestojí to ani korunu! Absolutně bez rizika, stačí jen pár minut.

Zapoj kreativitu a navíc si vydělej prodejem vlastního oblečení!

Nabídni luxusní trika svým fanouškům, vydělej na dobročinnou akci prodejem textilu, anebo si pořiď stylový outfit pro sebe a kámoše ze školy, či sportovního klubu. Tady se dozvíš, jak na to:

Krok č. 1

Navrhi merch

Přejdi do našeho online editoru, tam si vyber požadovaný typ a barvu podkladu (dámské/pánské triko, batoh, taška, mikina).

  • A) Vlož vlastní obrázek k potisku (nejvhodnějším formátem pro tisk je .svg, nebo .png s průhledným pozadím).
  • B) Nebo si vyber vhodný design z naší galerie.
  • C) Můžeš přidat nápis a design doladit.

Pokud máš hotový design merche, klikni na tlačítko „další krok“ a přejdi k nastavení kampaně.

Vytvoření trička v editoru - krok č. 1

Krok č. 2

Nastav ceny

Vyber si jaký minimální počet merche chceš v kampani prodat (nejlepší zisky máš při nastavení cíle kampaně na alespoň 30 kusů).

Nastav si prodejní cenu za jedno tričko a ihned uvidíš, kolik za úspěšnou kampaň případně vyděláš!

Vytvoření trička v editoru - krok č. 2

Krok č. 3

Pojmenuj to

Vyber vhodný název a vymysli co nejlepší popis svého produktu. Zde se hodí vypsat, proč by si zákazníci měli tenhle merch koupit. Do popisku můžeš nahrát i obrázky, nebo loga svojí organizace, nebo přímo svoje.

  • Nastav, jak dlouho kampaň poběží (Čím delší dobu kampaň probíhá, tím máš víc času na propagaci a zvyšuje se šance na úspěšné dokončení. Na druhou stranu zákazníci budou čekat na svoje trička/mikiny atd. o pár dní déle.)
  • Až si tohle nastavíš, stačí už jenom kliknout na „Spustit kampaň“, zaregistrovat se a je to hotové!

Jak vidíš, založili jsme pro Tvůj merch vlastní stránku, na kterou můžeš odkazovat a propagovat ji. Tak do toho a hodně štěstí s vedením kampaně!

Stránka s kampaní

Krok č. 4

Dosáhni cíle

Všechno zboží v kampani můžeš dál prodávat i po překročení minimálního prodejního cíle, a to po celou dobu trvání kampaně. Po ukončení prodeje se postaráme o výrobu i dopravu a Ty získáš svůj výdělek. Informace o tom, jak úspěšně propagovat kampaň, najdeš tady.

Je to jednoduché…

Ovládni svůj merch, staň se Merch Masterem!

Založ novou kampaň hned teď!

Hledáš další informace? Zkus Časté dotazy, anebo nás můžeš kontaktovat.