Aktuálně používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer. Nějaké části tohoto webu proto nemusejí fungovat zcela správně. Aktualizujte prosím svůj prohlížeč na nejnovější verzi.

Jak nakupovat

Krok č. 1

Vyhledej si tričko, nebo přímo oblíbeného tvůrce v kolonce „Hledat merch“ nahoře. Nebo si můžeš vybrat některou z neúspěšnějších probíhajících kampaní. Vyber si vhodný druh textilu, velikost & barvu materiálu a klikni na tlačítko koupit.

Volba textilu, velikosti a barvy

Krok č. 2

Druhý a poslední krok objednávky – stačí pouze vyplnit Tvojí adresu a doručovací údaje. V pravé části stránky uvidíš, kolik Tě stojí doprava. Nezapomeň odkliknout, že souhlasíš s obchodními podmínkami a vyber si vhodný způsob platby. Po kliknutí na tlačítko zaplatit budeš přesměrován na vybranou platební metodu.

Vyplnění adresy a platebních údajů

Krok č. 3

Sleduj postup kampaně. Peníze za nákup se Ti z účtu strhnou až ve chvíli, kdy bude kampaň úspěšně ukončená. Pokud k jejímu úspěšnému ukončení nedojde, o peníze nepřijdeš! (pokud máš vybranou platbu převodem, v případě neúspěšné kampaně Ti je automaticky vrátíme na účet).

Úspěšná a neúspěšná kampaň

Krok č. 4

Dej o probíhající kampani vědět svým přátelům na sociálních sítích a podpoř tak šanci na úspěšné ukončení kampaně.

Hledáš další informace? Zkus Časté dotazy, anebo nás můžeš kontaktovat.

Zajímá Tě, jak prodávat trička? Návod najdeš tady!